Okna Wola Morawicka
P.P.H.U Lukas Okna

ROLETKI

Pilsy
Żaluzje
Moskitiery
Dzień-Noc
Posiadamy szeroki wachlarz rolet wewnętrznych, wykonanych z najrozmaitszych materiałów o ciekawym i zróżnicowanym wzornictwie.
W zależności od naszych potrzeb, mogą one pełnić różne funkcje – chronić przed słońcem, zapewniać poczucie intymności, czy wreszcie dekorować pomieszczenia. Dzięki swoim właściwościom wszystkie ich odmiany, w tym między innymi maty i plisy, stały się jedynymi z najpopularniejszych systemów, wykorzystywanymi w domach, mieszkaniach, firmach i urzędach. Rolety mogą być wolnowiszące lub w prowadnicach

Rolety zewnetrzne są doskonałym zabezpieczeniem przed słońcem, wiatrem, deszczem, śniegiem i innymi zjawiskami atmosferycznymi. Zapewniają bardzo dobrą izolację termiczną budynku, która w okresie letnim zapobiega nadmiernemu nasłonecznianiu się pomieszczeń, a w okresie zimowym przyczyniają się do znacznej oszczędności energii cieplnej.Rolety te zwiększają również izolację akustyczną, odczuwalnie obniżając poziom hałasu w pomieszczeniach.

Zapewniają poczucie prywatności i znacząco wpływają na poczucie bezpieczeństwa domowników, zabezpieczają nasz dobytek, utrudniają sforsowanie okna. W połączeniu z czujnikami alarmowymi doskonale zabezpieczają nasz dom lub mieszkanie przed dostaniem się do niego intruzów. Opuszczanie i podnoszenie rolet może odbywać się ręcznie lub elektrycznie.

Elektryczne są zdecydowanie wygodniejsze: można podłączyć je do sterowników czasowych lub czujników zmierzchowych. Wyróżniamy rolety elewacyjne, adaptacyjne, naokienne i podtynkowe.

W swojej ofercie posiadamy również żaluzje aluminiowe i drewniane, moskitiery rolowane w pionie lub poziomie, przesuwne oraz vertikale.
Bo u nas, liczy sie klient!